Tule meile mängima!

Veeda argipäeviti lapsega aega Mängu Saarel. Olete oodatud tööpäeviti kell 10.00 - 17.00.

Põrandal võib julgelt mängida!

Lastele meeldib põrandal mängida ja Mängu Saarel saab seda mõnusalt soojal põrandal teha.

Hinga puhast õhku!

Mängu Saarel on sisustuses kasutatud puhtaid ökoloogilisi materjale, mis hoiavad laste tervist.

Korralda tasuta fotosessioon!

Kasuta professionaalse kaamera ja valgustusega photobooth ning saada foto oma e-posti aadressile.

Kuidas Mängu Saar tekkis?

Mängu Saar on minimalistlik kaasaegne mängumaa skandinaavia stiilis. Mängutoa sisearhitektuuri loodi disainiagentuuri ja oma kogemusi jaganud paljulapseliste vanemate koostööna. Kõik puitkonstruktsioonid on omanäoliste jooniste järgi valmistanud kohalikud puusepad.

Mida Mängu Saarel teha saab?

Mängu Saar on eriline koht nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kuni laps meil mängib, võivad vanemad puhata või vajalike asjadega tegeleda. Oleme jätnud liikumiseks nii palju ruumi kui võimalik, lisaks on siin kõige huvitavamad ja arendavamad mängud lastele vanuses 0-6 aastat. Mängu Saarel on lihtne midagi näksida või lõunat süüa. Telli toit kohapeale (näiteks Wolt kaudu) või võta see siia tulles endaga kaasa. Kohv ja tee on kohapeal alati olemas. Mängu Saare territooriumil on tasuta WiFi. Mängu Saar sobib suurepäraselt ka erapeo korraldamiseks - olgu selleks siis sünnipäev, uusaastapidu, kohtumised sõprade/sugulastega või mõni muu tore üritus.

Kus Mängu Saar asub?

Mängu Saar asub aadressil Kopli 70a, 4. korrusel. Mängu Saare klientidele parkimine maja ees on tasuta. Vankrid saab jätta õues katuse all, peaukse paremal pool.

Teie kasutada on 290㎡ mängimisala


...
Food Zone - söömisala

Söögialale mahub vabalt 26 last ja 22 täiskasvanut. Siin võib süüa nii päevase külastuse kui ka peo ajal. Päevase külastuse ajal kuulub kohvibuffee piletihinna sisse (1 jook 1 pileti hinna sees). Söögialale juhatavad lapsi lõbusad ja põnevad pääsuteed.

...
Telekaala

Telekatoas on 7 pehmet istekohta, kohvilaud, TV (saab vaadata Netflix ja Youtube), värsked ajalehed ja ajakirjad ja võimalus mistahes tüüpi telefoni laadida. Lisaks avaneb siit suurepärane vaade mängualale.

...
Photobooth

Photoboothis võib teha piiramatul hulgal kaadreid. Booth on varustatud professionaalse peegelkaamera ja valgustusega. Saada fotod oma e-posti aadressile!

...
Mänguala

Mängualal on temaatilised majakesed, huvitav mitmetasandiline labürint, 2 liumäge, taustvalgustusega pehme pallimeri, autod, spordirada, lava mikrofoni ja pillidega, rippuvad kiik-kotid, suured ehitusklotsid jne.

...
Liivaala

See on lõõgastusala nii lastele kui ka nende vanematele. Siin saab laps liivaga mängides lõõgastuda, emme-issi aga mugavas tugitoolis puhata ja lapse mängu jälgida. Lisaks on siin toas lego ja telk mängude jaoks.

...
Interaktiivne ala

See on tuba, kuhu on seadistatud projektsioon. Vanemad on lahkelt oodatud mängudes kaasa lööma.

Meie kliendid räägivad


“Teie tuba on nii tore, et minu laps ei tahagi koju minna”

10/10

“Tõesti väga cool concept, meeldib see, et saab tulla ja kõike ise teha!”

10/10

“Suurepärane tuba! Minu arvates,kõige parim linnas”

10/10

“Värske mangutuba Kalamaja lähedal. Interjör on pehmetes pastellsetes toonides ja kasutatud on palju naturaalset puitu. Olemas päris liivakast, mugav kööginurk, puhkenurk ja photobooth, mis saadab kollaaže meilile.”

10/10

Kontakt


Kopli 70а IV korrus, Tallinn

Facebook

hello@mangusaar.ee

+372 56623029

Tasuta parkimine

Trammi peatus "Krulli"