Kuidas Mängu Saar tekkis?
Mängu Saar on minimalistlik kaasaegne mängumaa skandinaavia stiilis. Mängutoa sisearhitektuuri loodi disainiagentuuri ja oma kogemusi jaganud paljulapseliste vanemate koostööna. Kõik puitkonstruktsioonid on omanäoliste jooniste järgi valmistanud kohalikud puusepad.
Mida Mängu Saarel teha saab?
Mängu Saar on eriline koht nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kuni laps meil mängib, võivad vanemad puhata või vajalike asjadega tegeleda. Oleme jätnud liikumiseks nii palju ruumi kui võimalik, lisaks on siin kõige huvitavamad ja arendavamad mängud lastele vanuses 0-7 aastat (Rocca, Kopli) ja 0-12 aastat (Lasnamäe). Mängu Saarel on lihtne midagi näksida või lõunat süüa. Telli toit kohapeale (näiteks Wolt kaudu) või võta see siia tulles endaga kaasa. Kohv ja tee on kohapeal alati olemas. Mängu Saare territooriumil on tasuta WiFi. Mängu Saar sobib suurepäraselt ka erapeo korraldamiseks - olgu selleks siis sünnipäev, uusaastapidu, kohtumised sõprade/sugulastega või mõni muu tore üritus.
Mis on köögis?
Elektriseadmed: veekeetja, Dolce Gusto kapselkohvimasin, mikrolaineahi, külmkapp.

Nõud: suured salatikausid, taldrikud suupistete serveerimiseks, kohvi/tee kruusid, presskann, noad, tordilabidas, vaasid, 2 kannu morssi/vee jaoks, lõikelauad.

Muu: pabersalvrätikud, nõudepesuvahend, käsn.

Külaliste jaoks on vaja kaasa võtta ühekordsed lauanõud.
Mis teenuseid pakume?
Meie peoruume broneerimise käigus saad valida lisateenuseid. Pakume: kohv/tee, piñata, link kõikidele ürituse fotodele (photobooth), animaatorid, lisaaega enne üritust täiendava ettevalmistuseks ja koristusteenus pärast üritust.

Pakume ka valida 3 paketi vahel: Mini, Medium ja All Inclusive.

Kõik teenused lisatakse broneerimisel.
Kus Mängu Saar asub?
Mängu Saar Kopli
Mängu Saar Kopli asub 1. korrusel aadressil Kopli 25. Mängu Saare kliendid saavad parkida maja ees tasuta. Vankrid saab jätta mugavalt mängutoa suures riietuse alas.
Mängu Saar Rocca
Mängu Saar Rocca asub Rocca Towers 3. korrusel aadressil Päevalille 4. Sissepääs majja on hoovi poolt. Parkida saab maja hoovis tasuta parkimiskohtade olemasolul. Ürituse korraldajale on katusealuses parklas saadaval 1 parkimiskoht. Auto võib jätta ka Maxima parklasse. Vankrid võib tuppa jätta. Majas on suur lift.
Mängu Saar Lasnamäe
Mängu Saar Lasnamäe asub C korpuses, 1. korrusel aadressil Osmussaare 8. Mängu Saare kliendid saavad parkida maja parklas tasuta. Vankrid saab jätta mugavalt mängutoa suures riietuse alas.