Mängu Saar - Tallinna parima mängutoad sünnipäeva pidamiseks

Kuidas Mängu Saar mängutuba tekkis?
Mängu Saar laste mängutuba pakub Tallinnas parimat laste sünnipäeva elamust, kombineerides minimalistlikku kaasaegset disaini ja skandinaavia stiili. Mängumaa sisearhitektuuri loodi disainiagentuuri ja oma kogemusi jaganud paljulapseliste vanemate koostööna. Kõik puitkonstruktsioonid on omanäoliste jooniste järgi valmistanud kohalikud puusepad.
Mida Mängu Saarel teha saab?
Avasta Mängu Saar - Tallinna parima mängutuba sünnipäeva pidamiseks tüdrukutele ja poistele, kus lõbu ja arendavad tegevused käivad käsikäes! Meie mängutuba on ideaalne nii lastele kui ka täiskasvanutele, pakkudes suurepärast kohta mängudeks ja puhkuseks.

Mängu Saar pakub rohkelt ruumi vaba liikumise jaoks ning meie valikus on kõige põnevamad ja arendavamad mängud lastele vanuses 0-7 aastat (Rocca, Kopli) ja 0-12 aastat (meie uus mängutuba Lasnamäe).Meie mängutuba võimaldab lastel lõbutseda, samal ajal kui vanemad saavad puhata või tegeleda vajalike asjadega.

Lisaks saab mängumaal mugavalt süüa või last toita. Meil on mikrolaineahi ja nõud, mida saab vabalt kasutada. Toitu saate tellida kohapeal (näiteks läbi Wolt/Bolt) või võtke see endaga kaasa. Kohv ja tee on piletihinnas päevakülastamise ajal. Meie territooriumil on tasuta WiFi.

Mängu Saar on ideaalne koht eriliste sündmuste pidamiseks, olgu selleks sünnipäev, uusaastapidu või kohtumine sõprade ja sugulastega. Pakume unustamatut kogemust ja rõõmu igas vanuses lastele!

Tule külla ja avasta parim mängutuba Tallinnas! Mängu Saar - Sinu unistuste mängumaa!
Mis on köögis?
Elektriseadmed: veekeetja, Dolce Gusto kapselkohvimasin, mikrolaineahi, külmkapp.

Nõud: suured salatikausid, taldrikud suupistete serveerimiseks, kohvi/tee kruusid, presskann, noad, tordilabidas, vaasid, 2 kannu morssi/vee jaoks, lõikelauad.

Muu: pabersalvrätikud, nõudepesuvahend, käsn.

Külaliste jaoks on vaja kaasa võtta ühekordsed lauanõud.
Mis teenuseid pakume?
Meie mängutoa laste sünnipäeva broneerimise käigus saad valida lisateenuseid. Pakume: kohv/tee, piñata, link kõikidele ürituse fotodele (photobooth), animaatorid, fotoseina, lisaaega enne üritust täiendava ettevalmistuseks ja koristusteenus pärast üritust.

Saate ka valida kolme paketi vahel: Mini, Medium ja All Inclusive, mis tulevad soodsamalt kui valida üksikute teenuste kaupa

Kõik teenused lisatakse broneerimisel.
Kus Mängu Saar asub?
kopli mängutuba
Mängu Saar Kopli
Kopli laste mängutuba asub 1. korrusel aadressil Kopli 25, Tallinn. Mängu Saare kliendid saavad parkida maja ees tasuta. Vankrid saab jätta mugavalt mängutoa suures riietuse alas.
õismäe rocca mängutuba
Mängu Saar Rocca
Mängu Saar Rocca laste mängutuba asub Rocca Towers 3. korrusel aadressil Päevalille 4, Tallinn. Sissepääs majja on hoovi poolt. Parkida saab maja hoovis tasuta parkimiskohtade olemasolul. Ürituse korraldajale on katusealuses parklas saadaval 1 parkimiskoht. Auto võib jätta ka Maxima parklasse. Vankrid võib tuppa jätta. Majas on suur lift.
lasnamäe mängutuba
Mängu Saar Lasnamäe
Mängu Saar Lasnamäe laste mängutuba asub C korpuses, 1. korrusel aadressil Osmussaare 8, Tallinn. Mängu Saare kliendid saavad parkida maja parklas tasuta. Vankrid saab jätta mugavalt mängutoa suures riietuse alas.