Tule meile mängima!

Kui ei tea kuhu minna Tallinnas lapsega argipäeviti, siis meie mängumaa on ideaalne koht selleks. Jälgi nädala kava FB-s

Tasuta WI-FI

Vanemad saavad lapse mängimise ajal veidi tööd teha.

Suvel on jahe!

Meie mängutoad on varustatud konditsioneeriga.

Hinga puhast õhku!

Mängu Saar mängutoa on sisustuses kasutatud puhtaid ökoloogilisi materjale, mis hoiavad laste tervist.

Teie kasutada on 290㎡ laste mängumaa


Söögiala Kopli mängutoas
Söögiala

Meie mängutoas on piisavalt ruumi 50 külalisele (täiskasvanud ja lapsed). Mängutoa broneerimisel on võimalik tellida lisatasu eest kohvi/tee komplekt. Päevase mängimise pilet sisaldab juba kohvi ja teed. Lisaks pakume söögialal väikest suupistete valikut, mida saate ostmine iseteeninduse viisil.

Kööginurk Kopli mängutoas
Kööginurk

Köögis on olemas: külmik, mikrolaineahi, Dolce Gusto kapselkohvimasin, teekann, tassid, suupistekausid, 2 tk kannu vee/morsi jaoks, noad, tordilabidas, vaasid, presskann, lõikelaud. Külaliste jaoks on vaja kaasa võtta ühekordsed lauanõud.

Terrass lapsevanematele Kopli mängutoas
Terrass lapsevanematele

Seitse pehmet istumiskohta, diivanilaud. Mugav suhelda, töötada või lihtsalt puhata, samal ajal kui laps mängib mängutoas.

Photobooth Kopli mängutoas
Photobooth

Mängutoas saate teha piiramatul hulgal kaadreid meie fotoboothis. Booth on varustatud kvaliteetse peegelkaamera ja professionaalse valgustusega. Lae fotod otse oma e-posti aadressile, et hiljem meenutada mängutoa lõbusaid hetki!

Mänguala Kopli mängutoas
Mänguala

Mängualal on temaatilised majakesed (nukumaja, arst, köök, kauplus, kohvik, töötuba), huvitav mitmetasandiline labürint, 2 liumäge, taustvalgustusega pehme pallimeri, autod, spordirada, Lego, laste raudte, arendavad mängud väikelastele, suured ehitusklotsid jne.

Liivakast Kopli mängutoas
Liivakast

Liivakastis on isegi talvel meeldiv ja huvitav mängida! Laps saab lõõgastuda liivaga mängides ja vanem on talle seltsiks.

Interaktiivne ala Kopli mängutoas
Interaktiivne ala

See on mänguala, kuhu on seadistatud seinale interaktiivne projektsioon. Vanemad on lahkelt oodatud mängudes kaasa lööma.

Meie kliendid räägivad


“Teie tuba on nii tore, et minu laps ei tahagi koju minna”

10/10

“Tõesti väga cool concept, meeldib see, et saab tulla ja kõike ise teha!”

10/10

“Suurepärane tuba! Minu arvates,kõige parim linnas”

10/10

“Värske mangutuba Kalamaja lähedal. Interjör on pehmetes pastellsetes toonides ja kasutatud on palju naturaalset puitu. Olemas päris liivakast, mugav kööginurk, puhkenurk ja photobooth, mis saadab kollaaže meilile.”

10/10

Kontakt


Kopli 25 I korrus, Tallinn

Facebook

hello@mangusaar.ee

+372 56623029

WhatsApp

Tasuta parkimine

Bussi peatus "Standard" või Trammi peatus "Angerja"

image